Контурна пластика вилиць

Зазвичай ми можемо вгадати приблизний вік людини всього за секунду. Зрозуміти, наскільки молода перед тобою людина дозволяє швидкий аналіз контурів обличчя. Саме за цим критерієм ми і визначаємо до якої вікової категорії належить наш співрозмовник чи випадковий перехожий. Стан шкіри, зморшки та інші дрібніші ознаки старіння шкіри помітні вже при близькому та ретельному розгляді обличчя.

Контурна пластика вилиць

З цієї причини, сучасні клініки естетичної медицини пропонують на вибір різні процедури спрямовані на омолодження саме контуру обличчя. Однією з таких ефективних методик є контурна пластика вилиць, про яку у всіх подробицях ми розповімо в цій статті.

Що таке контурна пластика вилиць

Контурна пластика вилиць – це ін’єкційна косметологічна методика, яка допомагає створити чіткіші та вищі вилиці всього за один візит до клініки. Можливо це завдяки відновленню втрачених об’ємів кістки та глибоких жирових пакетів.

Неприємний процес втрати об’єму обличчя неминуче відбувається з роками навіть у тих людей, які ведуть здоровий спосіб життя і ретельно доглядають за собою. Тому контурна пластика сьогодні є однією з найпопулярніших антивікових процедур. Застосовують методику також і дуже молоді пацієнтки, адже таким чином можна підкреслити свою красу і зробити риси обличчя більш виразними.

Філери на основі гіалуронової кислоти використовуються в естетичній косметології для корекції втраченого об’єму обличчя вже понад 30 років. Високоочищений гель має різну щільність та об’єм і підбирається залежно від віку та потреб пацієнта. Наприклад, для зони вилиць застосовується більш щільний гель. Пояснюється це тим, що в цій зоні препарат повинен особливо добре тримати форму та бути стійким до зовнішніх факторів впливу (наприклад, підпирання рукою обличчя).

Контурна пластика вилиць

Крім філерів на основі гіалуронової кислоти, також використовуються препарати на основі гідроксиапатиту кальцію. У той час як гіалуронова кислота більше підходить молодим пацієнтам, гідроксіапатит кальцію застосовується для боротьби з помітними віковими змінами. Найвідомішим представником цієї категорії вважається препарат Radiesse. Радіес допомагає досягти більш вираженого ліфтинг ефекту, стимулює вироблення колагену у пацієнтів зі схильністю до набряків і надлишковим жиром на обличчі. Детальніше про ін’єкції Radiesse ми розповідали в нашій окремій статті.

Після ін'єкції гелева матриця Radiesse CaHA інтегрується в шкіру і створює "будівельний каркас", що стимулює вироблення колагену та еластину.У міру розсмоктування гелевого носія утворюється міцна мережа колагенових волокон. Сформовані на місці гелевого носія колаген та еластин завдяки оновленню структури шкіри розгладжують зморшки.

У центрі естетичної медицини та косметології Esteva Clinic використовуються виключно сертифіковані препарати лідерів світового ринку б’юті промисловості. Крім Merz Radiesse (Німеччина) ми також використовуємо препарати Allergan Juvederm (США) та Bolotero Volume (Швейцарія). Ці філери схвалені топовими лікарями в США та Європі та використовуються вже багато років.

Що дає корекція вилиць

Досвідчені лікарі нашої клініки за допомогою введення філера у вилицеву частину обличчя відтворюють втрачений об’єм, а також створюють більш виражені вилиці в процесі б’ютіфікації молодих пацієнтів. Головним завданням контурної пластики вилиць є відтворення трикутника молодості. Основою цього умовного трикутника вважається лінія від вилиці до вилиці, а вершина трикутника – це підборіддя. В юності ці лінії чіткі, але з роками обличчя опускається, трикутник пропадає, що і робить вигляд більш втомленим.

Для ін’єкцій вибираються самі виступаючі точки на вилицях, за рахунок чого виходить використовувати мінімальну кількість препарату та отримувати при цьому максимальний результат. Миттєвий ліфтинг ефект дозволяє зробити тінь у куточку носа менш помітною, підняти носогубну складку. В результаті обличчя набуває молодшого і більш відпочилого вигляду.

Контурна пластика вилиць

Важливе завдання філерів, які застосовуються в цій зоні – підтримка вилицевої зв’язки, на якій тримається шкіра. Для того, щоб провести ін’єкцію правильно та розподілити препарат у необхідних зонах, важливо мати знання з анатомії обличчя. Тому таку процедуру виконують лише досвідчені лікарі з багаторічним стажем роботи у сфері естетичної косметології.

Як змінюється обличчя, якщо зробити вилиці

Оскільки одне з головних завдань сучасної косметології – це збереження природних рис обличчя та їх омолодження, щоки, що опустилися, піднімаються дуже акуратно і поступово. Переживати про те, що в результаті процедури ваше обличчя зміниться до невпізнання точно не варто!

За одну процедуру контурної пластики лікар використовує всього 2 мл препарату для корекції втраченого об’єму в виличній зоні. Це всього половина чайної ложечки! Завдання будь-якого лікаря під час процедури отримати якісний та бажаний результат, використовуючи при цьому мінімальну кількість препарату. Такий підхід дозволяє отримувати природний результат без зміни рис обличчя пацієнта.

Для введення в шкіру щільного філера використовуються спеціальні голки або канюлі (голки з тупим кінцем). Чим саме проводитиметься процедура визначає лікар у процесі огляду пацієнта та обговорення та ним бажаного результату.

Контурна пластика вилиць

Загалом консультація, проведення самої процедури, фото до і після займають близько години. При цьому анестезія не застосовується, адже під час введення філера робиться лише 6 проколів. Крім цього, сам препарат містить анестетик, який відразу починає працювати.

Під час процедури пацієнти не відчувають особливого дискомфорту – лише незначне почуття розпирання в зоні введення препарату. Це відчуття може залишатися протягом кількох годин. Реабілітаційний період після контурної пластики вилиць відсутній – ви можете відразу повертатися до звичного життя.

Ефект від філерів буде видно моментально, а протягом 10 днів препарат повністю “укладається” в необхідній зоні та можна буде оцінювати фінальний результат.

Як працює контурна пластика вилиць ми не тільки розповіли, а й показали у нашому відео.

Скільки тримається контурна пластика вилиць

Важливо розуміти, що контурна пластика вилиць не є альтернативою пластичної хірургії. Результат ін’єкцій зберігається, доки філер не розчиниться. Те, як довго препарат перебуватиме в організмі, залежить від типу наповнювача та індивідуальних особливостей людини. У середньому філер залишається в організмі 9-18 місяців. Абсолютно у кожної людини препарати для контурної пластики вилиць виводяться повністю, не завдаючи жодної шкоди внутрішнім органам.

При цьому варто відзначити, що після виведення препарату, шкіра в зоні проведення процедури не стає обвислою або розтягнутою. Можливо це завдяки поступовому розсмоктування наповнювача. Крім цього, якісні сучасні філери також стимулюють вироблення власного колагену, що допомагає покращити стан шкіри.

Повторювати процедуру можна коли закінчилася дія препарату або через 6 місяців.

Рекомендації після процедури контурної пластики вилиць

Головне правило після ін’єкції філерів – це збереження спокою. Будь-який вплив на зону введення препарат має бути дуже делікатним та мінімальним. Перші 2 тижні необхідно утриматися від масажу обличчя, скрабів, будь-яких розтирань. Такі запобіжні заходи допомагають уникнути небажаного зміщення філера.

Контурна пластика вилиць

Крім цього варто дотримуватися таких звичок:
◼   спати на спині;
◼   використовувати засоби з SPF, які захищають шкіру від негативного впливу сонячних променів;
◼   виключити алкоголь мінімум на перші 7-10 днів після ін’єкцій;
◼   на тиждень відмовитися від походів у лазні та сауни.

Перший огляд у лікаря проводиться через 3 дні після процедури. Подальші візити плануються індивідуально та за потребою.

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете записатися на контурну пластику вилиць – скористайтеся кнопками “Зв’язатися з нами” або “Кнопка зв’язку” для запису на індивідуальну консультацію. Фахівці Esteva Clinic допоможуть вам повернути молодість овалу обличчя та зробити вилиці виразнішими!

Контурна пластика скул, підборіддя, носа

ПрепаратЦіна, грн
Juvederm Voluma 1 ml (Allergan) США 18-24 місяців

7900
10400

Juvederm ultra 4 1,0 ml (Allergan) США 14-16 місяців

7100
9900

Teosyal Ultimate 3 ml (Швейцарія) 18 місяців

19500
24000

Контурна пластика препаратом Радієс (Radiesse)

ПрепаратЦіна, грн
Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 0,8 ml

7500
9000

Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 1,5 ml

9900
11450

Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 3 ml

19500
22900