Уколи краси

збільшення губ

Уколи краси – це ін’єкційні процедури, які дозволяють позбутися зморшок, заповнити об’єми обличчя, скорегувати форму губ, поліпшити стан шкіри, показавши при цьому швидкий результат по об’ємному моделюванню і гармонізації обличчя. Також їх ще часто називають «уколами молодості».

Ін’єкції краси дозволяють домогтися заповнення носогубних складок і збільшення скул, піднімаючи їх в більш високе положення. Також з їх допомогою можна усунути горбочок на носі. Додатково надається можливість усунути сухість губ препаратами на основі гіалуронової кислоти

Уколи краси – це комфорт, безпека і безболісність. Цей метод дозволяє без операції збільшити губи, підняти вилиці, скорегувати підборіддя і красиво окреслити овал обличчя. І все це за дуже демократичною ціною.

Якими бувають уколи краси?

Процедура представлена перш за все двома видами процедур, а саме:

Також, часто до поняття уколи краси відносять іншу ін’єкційну процедуру – біоревіталізацію.

Розглянемо кожну з них більш детально.

Уколи від зморшок

ботокс диспорт Київ

Уколи від зморшок дозволяють усунути ці неприємні явища за допомогою препаратів блокуючих мімічні м’язи обличчя (ботулотоксин тип А).

Історія застосування цієї процедури налічує вже понад 25 років.

Саме ця методика є найпопулярнішою косметологічної процедурою в США, де виконано більше, ніж 1.5 млн. таких ін’єкцій.

Щорічно уколи від зморшок збільшували свою популярність в Америці, і за останні 5 років частота їх застосування збільшилася на 30%. Що стосується статистики на світовому рівні, то ще за даними на вже давно пройшовшого 2016 року, уколами від зморшок скористалися понад 4,6 млн разів.

Очікуваний ефект

Процедура займає 10 хвилин і вже через 10-12 днів стає помітний яскраво виражений ефект-зменшується кількість зморшок і їх глибина.

Крім цього, ін’єкції від зморшок дозволяють підняти брови і куточки рота і прибрати зморшки на шиї. Позбавляються за допомогою уколів від зморшок і від так званої «ясенний посмішки» (це коли при посмішці сильно видно ясна).

В середньому, результат від застосування таких уколів краси помітний на протязі від 3-х до 6-ти міс.

Де застосовують?

Найчастіше зморшки прибирають на наступних місцях:

 • лоб;
 • міжбрів’ї
 • навколо очей
 • навколо рота

Уколи від зморшок прекрасно справляються з «гусячими лапками» в куточках очей і «зморшками кролика» (на носі).

Скільки коштує?

Середня вартість усунення зморшок на одній зоні – від 1200 грн.

Більш детально про процедуру Уколи від зморшок (у тому числі про вартість процедури) читайте тут

Ін’єкції філерів

Філери в скули

При виконанні контурної пластики, спеціальні наповнювачі (філери) вводять в глибокі шари шкіри. За рахунок цього забезпечується коригування форми, обсягу і контурів обличчя. Процедуру також називають «контурної підтяжкою», «введенням філерів» або «векторних лифтингом». Під час її виконання, філери вводяться в глибинні шари шкіри, де вони служать для заповнення втрачених обсягів, повертаючи шкірі колишню пружність і колір. Це абсолютно безпечно і практично безболісно.

Очікуваний ефект

Після процедури контурної пластики ми отримуємо ліфтинг обличчя, заповнення обсягів і гармонізацію обличчя. Збільшення губ, формування більш високих вилиць, корекція ліній овалу обличчя і підборіддя – все це можливо за допомогою контурної пластики.

Де застосовують?

Ін’єкції філерів в контурній пластиці блискуче справляються з наступними завданнями:

 • роблять риси обличчя більш гармонійними;
 • збільшують і роблять більш високими вилиці;
 • коректують овал обличчя;
 • збільшують або коректують форму губ;
 • усувають носогубні складки;
 • усувають сліди втоми;
 • прибирають горбочок на спинці носа.

Залежно від використовуваного препарату ефект буде помітний протягом 8-18 місяців.

Скільки коштує?

Вартість коливається в межах 4900 – 11 000 грн.

Більш детально про процедуру Ін’єкції філерів (у тому числі про вартість процедури) читайте тут 

Схематично сфера застосування Уколов від зморшок виглядає ось так:

Уколы красоты

Біоревіталізація

ботокс диспорт Біоревіталізація Мезотерапія ціна київ

Біоревіталізація – це вид уколів краси, при якому в шкіру вводять препарат на основі низько концентрованої гіалуронової кислоти. Процедура проходить комфортно і безболісно. Для усунення можливих больових відчуттів зону впливу знеболюють анестезуючу кремом. При цьому препарат підбирається лікарем в індивідуальному порядку.

Метод полягає у виконанні множинні уколів всередину шкіри. Після завершення процедури на шкірі виникають так звані папули (горбики), які зникають через 1-2 дня.

Очікуваний ефект

Як результат процедури – відбувається зволоження шкіри і поліпшення її якості. Вона стає гладкою, еластичною. Помітно позбавлення від дрібних зморшок і заповнення, зменшується з віком, резерву гіалуронової кислоти.

Загальний стан шкіри поліпшується в наступні два тижні після процедури. Ефект тримається кілька місяців. Найбільший результат приносить курсове проходженні процедури 2 рази на рік.

Ділянки застосування

Процедуру проводять на обличчі і проблемних зонах, що видають раннє старіння шкіри – шиї, зоні декольте, зовнішній стороні кистей.

Скільки коштує?

Вартість процедури – від 2950 до 6600 грн (в залежності від найменування та обсягу введеного препарату).

 Більш детально про процедуру Біоревіталізація (у тому числі про вартість процедури) читайте тут

Заключення

Уколи краси, з причини своєї відносної безпеки і комфорту, – це звичайно розумне рішення, але потрібно пам’ятати, що довіряти потрібно виключно класним фахівцям. У разі некомпетентного підходу можливі такі ускладнення як поява синців на місці ін’єкцій, запальні процеси, міграція або випинання гелю. Бувають і більш серйозні негативні наслідки, наприклад, алергічні реакції організму або здавлювання судин, що перешкоджає нормальному кровотоку.

Великий досвід професіоналів Esteva Clinic дозволяє уникнути таких проблем.

Крім цього, Esteva Clinic має ще цілий ряд додаткових переваг:

 • Лікарі клініки Esteva щорічно проходять курси підвищення кваліфікації. Середній досвід застосування ін’єкцій краси кожного доктора окремо 6-8 років!
 • У клініці використовуються виключно препарати, які мають необхідні сертифікати.
 • Препарати надходять в клініку від офіційних дистриб’юторів, які дотримуються всі щаблі холодової ланцюжка. Це забезпечує найвищу якість медикаментів і, відповідно, Ваші позитивні враження від відвідування нашої клініки і виконаних в ній ін’єкцій.
 • Прагнучи добитися кращих результатів і Вашої задоволеності уколами краси, ми ніколи НЕ економимо на кількості одиниць препарату, що вводиться.
 • Ми не вважаємо антисептику порожнім звуком. Тому абсолютно все, без винятку ін’єкції виконуються в умовах стерильності з використанням одноразового інструментарію.

Коли справа стосується власної краси, а тим більше здоров’я, не потрібно економити. Клініка повинна бути солідною, а лікарі – компетентними. Все це Ви знайдете в Esteva Clinic.

Записуйтеся на консультацію прямо зараз!